HRMIS Information HRMIS Information

BANNER MAKLUMAT HRMIS

  Logo_HRMIS

BANTUAN MAKLUMAT HRMIS

  • JKWPKL&P
    En.Shairul                03.2268.7210    shairuls@moh.gov.my
    En Redzuan             03.2268.7219    redzuan_abd@moh.gov.my  
    En Shahrulazly         03.2268.7219    shahrulazly@moh.gov.my
    Cik Suhaila               03.2268.7218    suhaila.ghani@moh.gov.my

  • Bahagian Pergigian
    Pn Zaiton                  03.2694.6336    zaiton.barapoo@moh.gov.my

  • Hospital Putrajaya
    Pn Nurul Ashikin       03.8312.4225      ptnurul@moh.gov.my

  • Hospital Rehabilitasi Cheras
    En Armizi                  03.9145.3424       m.armizi@moh.gov.my

  • Pejabat Kesihatan Putrajaya
    Pn Jamilah               03.8885.0588       jamilah.m@moh.gov.my

  • Pejabat Kesihatan Titiwangsa
    Pn Haslina Asnawi                                 haslina.asnawi@moh.gov.my

  • Pejabat Kesihatan Lembah Pantai
    Pn Mazliza                                              ptmazliza@moh.gov.my

  • Pejabat Kesihatan Kepong
    Pn Nazatul Azean                                   nazatulazean@moh.gov.my

  • Pejabat Kesihatan Cheras
    Encik Thirunavukarasu A/L Muniandy   thirunavakarasu@moh.gov.my

has-been-access-x-times
has-been-access-x-times